Plaża

Taka plaża w naszym kraju to rzadkość. Piękny, drobny i miękki piasek na czystej plaży i w niezwykłym otoczeniu, to istny skarb.

W oddali, na wschodzie widać wysoki klif Jastrzębiej Góry i Przylądka Rozewie, a na zachodzie ukazuje się łagodna, spokojna linia morza, łączącego się z piaskiem i zielenią nadmorskich lasów. Dostępu do plaży od strony zabudowań broni zaś, aromatyczny las sosnowy, który cały rok jest zielony.

O tak - piękno karwieńskiej plaży, to nie iluzja. Plaża ma swój niezwykły urok przez cały rok. Piasek, woda i zielony sosnowy las nie zmieniają się podczas innych pór roku.

Strzeżona plaża jest bardzo szeroka i sprawia, że najwięcej plażowiczów wypoczywa właśnie w tamtym miejscu, ale wystarczy przejść w kierunku Jastrzębiej Góry lub Dębek, gdzie gwarantowane są puste, dzikie plaże idealne np. do opalania się.


Dodaj opinię

Plażę warto zapisać na wideo – może się tym zająć KM Studio kamerzysta Wrocław

Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Karwi zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 84-105 Karwia
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij