Nieodłącznym elementem każdych filmów czy zdjęć w klimacie świątecznym jest kominek. Zauważyliście to?

Ten gorący, często bardzo stylowy element wystroju ma swoją magię. Kreowany jako bardzo klimatyczny dodatek do pomieszczenia, atrybut każdego przyjemnego wieczoru z herbatą i książką. Od zawsze siedzenie przy kominku kojarzy się z bardzo mądrymi osobami, które nad książką wpadały na pomysły genialne lub przełomowe. Tak jakby ciepło było jakimś zapalnikiem dla dobrych pomysłów!

Również w przypadku świąt, napalenie w kominku dodaje całemu pomieszczeniu nie tylko kilka stopni na termometrze, ale również wizualnie wygląda o wiele przyjemniej. Światło z kominka jest o wiele milsze dla oka niż te sztuczne z lampy, a skwierczące kawałki drzewa to muzyka dla uszu. :)

Zauważyć to można w pensjonatach, w których kominek jest prawie zawsze w holu, a często również w pokoju. Bombki i światła, wiszące ponad rozpalonym, świecącym się i ozdobnym paleniskiem - nie dość że zwabia klientów, to na dodatek jest świetnym udogodnieniem dla aktualnych gości. No i pracownicy na recepcji na pewno nie narzekają!

W takim razie nie ma co czekać - drewno w dłoń! Zafundujcie sobie wyjątkową atmosferę we własnym domu - a jeśli wolicie święta poza domem, sprawdźcie sobie gdzie mają najładniejsze kominki! :)

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij