Pewnie nie raz widziałeś w ofercie różnych hoteli i innych tego typu obiektów filmy, prawda? Jest w nich wszystko, od elewacji po kolor trawnika. Albo jeszcze lepiej, sam nagrałeś taki film i masz właśnie to, o czym napisałem. Nie, to nic złego, w końcu reklamujesz swój przybytek, więc jego filmujesz. Ale jednak karpacki Pensjonat Karkonoski SPA*** poszedł odważnie w drugą stronę. Nagrał nie swój przybytek, a swoich gości. Tych o wiele młodszych. I wyszło im to świetnie, powodując że film ma większą siłę przebicia, niż nie jedna profesjonalna kampania reklamowa!

Karpacz

Autor: KM Studio

Sama oferta również wygląda bardzo atrakcyjnie, zarówno dla tych najmłodszych, jak i większych młodych. Wystarczy rzucić okiem na reakcje tych urwisów na filmie - są naprawdę autentyczne, a że to dzieci, ciężko oskarżyć je o aktorstwo. Powiedzmy sobie obiektywnie - jest świetnie!

Gdyby jednak nie oferta samego pensjonatu, klip nie zrobiłby takiej furory. Jest on jak taki klej, który wiąże całą ofertę w jedną całość i nadaje jej wyjątkowy wyraz, ale sam w sobie nie miałby aż takiej mocy. Bez dwóch zdań, dobra, bardzo dobra robota!

Inne oferty czekają na Ciebie tutaj:

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij